loading

Partner

 

PARTNER KURULUŞLAR

 

Vestel Ventures, Marmara Üniversitesi, Teknopark İstanbul, Hayriya, Tribot’un resmi iş ortağı olma ayrıcalığından yararlanıyoruz.

Vestel’de damarlarımızdaki girişim heyecanını başarı ateşine dönüştürüyoruz.
Fikirlerin yeşerdiği Vestel girişimci tarlasında fikir hasadı yapıyoruz.
Fikrini konuşturmak isteyen enerji dolu projelere ev sahipliği sunuyoruz.

Bir İskefe Holding girişimi olan Collagen Ar-Ge: kolajen temelli ürün ve teknolojileri geliştirip yaygınlaştırarak insanlığın en büyük arzusu olan insan ömrünün uzatılması ve yaşam konforunun arttırılması üzerine çalışmaktadır. Bu nedenle geleceğin teknolojileri olan doku mühendisliği ve yapay organ üretim teknolojilerine odaklanan malzemeler geliştirir.

3 Boyutlu Yazıcıda, Hayallerin Ötesine Geçen Gerçek… Geleceğin Teknolojisi Tribot DP3050 Dünyanın İhtiyacı İçin Türkiyede Üretildi.

Marmara Üniversitesi köklü geçmişinden gelen deneyimi ile toplumsal değerleri ön planda tutarak tüm paydaşları için bilim, kültür, sanat ve sporda değer üreten, yaşam boyu öğrenmeye verdiği önemle sürdürülebilirliği hedefleyen, çok dilli eğitimiyle öncü, uluslararası ve çağdaş bir üniversitedir.

Teknopark İstanbul olarak amacımız sunduğumuz hizmetler ile Ar-Ge faaliyetlerinin, inovasyonun ve teknolojik üretimin desteklendiği, bunların da doğrudan girişimciliği ve ekonomiyi tetiklediği bir ekosistem yaratmaktır.

Hasta sonuçlarını iyileştirmek ve klinik maliyetleri düşürmek için erken tanı koymak için uzun vadeli sürekli izlemeye kanıtlanmış bir yaklaşımla giyilebilir teknolojilere odaklanıyoruz.