loading

Partner

PARTNER KURULUŞLAR

Vestel Ventures, Marmara Üniversitesi, Teknopark İstanbul, Hayriya, Tribot’un resmi iş ortağı olma ayrıcalığından yararlanıyoruz.

Vestel’de damarlarımızdaki girişim heyecanını başarı ateşine dönüştürüyoruz.
Fikirlerin yeşerdiği Vestel girişimci tarlasında fikir hasadı yapıyoruz.
Fikrini konuşturmak isteyen enerji dolu projelere ev sahipliği sunuyoruz.

3 Boyutlu Yazıcıda, Hayallerin Ötesine Geçen Gerçek… Geleceğin Teknolojisi Tribot DP3050 Dünyanın İhtiyacı İçin Türkiyede Üretildi.

 

Marmara Üniversitesi köklü geçmişinden gelen deneyimi ile toplumsal değerleri ön planda tutarak tüm paydaşları için bilim, kültür, sanat ve sporda değer üreten, yaşam boyu öğrenmeye verdiği önemle sürdürülebilirliği hedefleyen, çok dilli eğitimiyle öncü, uluslararası ve çağdaş bir üniversitedir.

Teknopark İstanbul olarak amacımız sunduğumuz hizmetler ile Ar-Ge faaliyetlerinin, inovasyonun ve teknolojik üretimin desteklendiği, bunların da doğrudan girişimciliği ve ekonomiyi tetiklediği bir ekosistem yaratmaktır.

Hasta sonuçlarını iyileştirmek ve klinik maliyetleri düşürmek için erken tanı koymak için uzun vadeli sürekli izlemeye kanıtlanmış bir yaklaşımla giyilebilir teknolojilere odaklanıyoruz.

 
 

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

HAKKIMIZDA

NE ÜRETİYORUZ?

Teknopark İstanbul firması Nanortopedi, dünyadaki tüm 3D biyoprinterların yani doku yazıcılarının en gelişmiş modeli üzerinde çalışıyor. Firmanın bir başka çalışma alanı ise biyomalzeme hidrojel ile birlikte bu jeli doku içine ameliyatsız enjekte etme imkanı sağlayan kıkırdak tabancası.

  • Doku üreten 3D yazıcı
  • Yerli Biyomalzeme
  • Kıkırdak Tabancası
  • Hidrojel Üretimi
I

ÇOK BAŞLIKLI ÜÇ BOYUTLU BİYOYAZICI

II

AMELİYAT TABANCASI

III

HİDROJELLER